Aktualności

III kolejka

• autor: ewpasiekiera, 2011-09-06 18:43

NADAL BEZ 3 PUNKTÓW

W niedzielnym meczu III kolejki Ewpa II Komorniki przegrała na wyjeździe mecz z Polonią Poznań 2:0.

Od początku mecz nie układał się po naszej myśli,słaba gra w obronie i pomocy nie przynosiła żadnych efektów. W 35min.została przeprowadzona zmiana, z boiska zszedł Radek Bartkowiak który ani razu nie interweniował poprawnie,a za niego na placu pojawił się Bartek Baranowski,który od razu ożywił grę z prawej str.

Około 40 minuty goście wyszli na prowadzenie, po nieudanej interwencji Arka Ciecierskiego, o którym również nie można powiedzieć dobrego słowa w tym spotkaniu...

W drugiej połowie jak zwykle nasz zespół zabrał się do odrabiania strat,i już 5 min.po wznowieniu gry sędzia odgwizdał rzut karny dla Komornik, ale niestety jedenastki nie wykorzystał Marcin Kaźmierczak.To już 4 niewykorzystany karny w tym sezonie.BRAWO PANOWIE

Na wyrównanie w dogodnej sytuacji był również nasz słabo spisujący się napastnik Dawid Pytlak,ale niestety jego "blokada" nie pozwala zdobywać mu bramek,a miał ku temu 6 okazji sam na sam.W ostatnich minutach meczu goście postawili kropkę nad "i"i zdobyli drugiego gola.

O postawie naszych zawodników nie można powiedzieć dobrego słowa,poza dwoma wyjątkami (Łukasz Kazana i Mateusz Przydanek) znowu okazali się najlepsi na boisku.Jest brać z kogo przykład...